Сертифікат British Skylines

Пройдіть тест

ст. м. Позняки - 5 хвилин
ст. м. Хрещатик - 1 хвилина

Про сертифікат British Skylines

Після закінчення одного рівня в школі British Skylines ви отримуєте сертифікат, який підтверджує набутий рівень за загальноєвропейською градаціэю CEFR (Common European Framework of Reference for Languages). CEFR або Загальноєвропейська система оцінки знань іноземних мов – система, розроблена Радою Європи, використовується для визначення рівня володіння іноземною мовою. У CEFR рівні діляться на: А1 і А2 – елементарне володіння, B1 і B2 – самостійне володіння, C1 і C2 – вільне володіння.

Загальноєвропейські умови отримання сертифіката

Коли можна отримати сертифікат. Сертифікат видається тільки після успішного завершення будь-якого одного рівня (А1, А2, В1, В2, С1, С2). Один рівень – це 40 занять в групі, або 20 занять індивідуально. Для будь-якого одного рівня є опис того, якими навичками та уміннями  повинен володіти учень (говоріння, письмо, читання, аудіювання та сприйняття). У більшості країн світу визнається рівень не нижче «А1». Однак якщо ви вступаєте до закордонного університету, то від вас можуть знадобитися більш глибокі знання.

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

  або

  * Поля позначені зірочкою обов'язкові для введення

  Що необхідно для допуску до фінального тесту

  • При навчанні в групі: відвідати не менше 18 з 20 основних занять.
  • При індивідуальному навчанні: відвідати не менше 8 з 10 основних занять.
  • Досягти рівня не нижче А1.

  Зверніть увагу! Основними заняттями не є: розмовні клуби, дебати, круглі столи та інші інтерактивні заходи.

  Зверніть увагу! При наданні неправильних особистих даних (наприклад, розбіжність написання вашого прізвища або імені в закордонному паспорті та в англійській версії сертифікату), а також при втраті документа про закінчення курсів англійської, повторна видача диплома є платною.

  Покажіть всьому світу, що старанна робота не пройшла даремно, і ваші знання дійсно мають значення! Запишіться на навчання в нашу школу англійської мови в Києві на Позняках або на Печерську – і отримаєте сертифікат, що підтверджує ваш рівень.