Підготовка до екзамену TOEFL

Пройдіть тестування і ми підберемо програму навчання
Пройдіть тест

ст. м. Позняки - 5 хвилин
ст. м. Хрещатик - 1 хвилина

Підготовка до екзамену TOEFL

Як проходять індивідуальні уроки

Підготовка до TOEFL – у наших школах в Києві і по skype, індивідуально. Час занять доступний з ранку та до вечора у бідні дні та суботу.

 

Тестування і програма. Після тестування, ми підбираємо викладача, з огляду на ваш рівень володіння англійською. Методисти British Skylines повністю адаптують під вас програму.

 

Ваш рівень англійської. Учні з високим рівнем (від B2) проходять вузькоспеціалізовану програму підготовки до іспиту. Наприклад, «Високий рівень розмовної + TOEFL Preparation». Якщо ваш рівень А2-В1, ваша програма – «Загальна англійська + TOEFL Preparation».

 

Графік. Рекомендована частота уроків для ефективного результату в оптимальні терміни – 2-3 рази на тиждень. За запитом проходять від 4 до 6 занять на тиждень. Якщо ви відсутні, оплата зберігається.

Інформація про курс
ЩОД.
START КУРСА

Тривалість 1 рівня
3 місяці

К-сть занять
20 уроків

К-сть занять на тиждень 2 уроки

Тривалість одного заняття 60 хвилин

Дні занять Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб.

Час занять 8:00-21:00

Вартість
6 500
0,5 рівня
10 занять
10 500
1 рівень
20 занять
18 000
2 рівні
40 занять
Подготовка к экзамену TOEFL

Методика парного навчання

Підготовка до TOEFL проходять за системою 1 учень – 1 викладач. Або 2 учні – 1 викладач. Відвідувати заняття можна зі своїм колегою, однокласником / одногрупником, родичем. Єдина умова – рівень англійської напарника повинен бути максимально близьким до вашого та обидва студенти готуються саме до складання даного тесту.

 

Знижка 50 %.  Один курс = 20 індивідуальних занять тривалістю 1 година. Якщо ви проходите підготовку з напарником, він отримує знижку 50%.

 

Підготовка до іспиту в парі. Індивідуальні заняття з підготовки до TOEFL дають можливість заповнити саме ваші прогалини і помилки, більш скрупульозно розібратися в структурі іспиту. На заняттях відпрацьовується говоріння, граматика, письмова англійську, написання есе (independent&integrated).

 

Контроль. Пробні тести TOEFL на час допомагають попрактикуватися в проходженні реального іспиту, заздалегідь виявити та усунути помилки, доопрацювати незрозумілі теми.

FAQ
Питання про підготовку до TOEFL

Скільки місяців займає підготовка до тесту TOEFL?

Для більшості абітурієнтів, які володіють англійською мовою на рівні B2-C1 (Upper-Intermediate/Advanced), підготовку до тестування TOEFL слід почати мінімум за 3 місяці до призначеної дати іспиту.

Який варіант підготовки до іспиту мені вибрати – PBT або iBT?

PBT або iBT тести абсолютно рівноправні й принципово нічим не відрізняються, окрім різної шкали оцінювання. Кожен коледж чи університет вимагає від студентів свій результат (зазвичай це 520-560 балів для TOEFL PBT або 80-100 балів для TOEFL iBT) або окрему вимогу здавати один із форматів тесту.

Як підготуватися до TOEFL, якщо рівень володіння англійською мовою невисокий?

Якщо у вас низький рівень володіння англійською (A2-B1) для вас розроблена індивідуальна програма для виконання відразу 2-х завдань: заповнення прогалин у загальній англійській та підготовка до складання TOEFL.

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

  або

  * Поля позначені зірочкою обов'язкові для введення

  Підготовка до Toefl у Києві

  Курси англійської мови з підготовки до Toefl є одним із найбільш популярних курсів у Києві та інших містах, так як цей стандартизований тест на знання англійської необхідний при вступі до закладів вищої освіти США, Канади та Європи. У школі British Skylines підготовкою до цього іспиту займаються досвідчені та кваліфіковані викладачі, які розбираються у всіх нюансах підготовки до тесту ТОЕФЛ.

  Як проходить підготовка до іспиту Toefl для дорослих

  Перед початком навчання всі студенти проходять спеціально розроблений тест, що дозволяє визначити рівень володіння загальною англійською. На підставі даного тесту підбирається викладач, а також розробляється унікальна програма навчання з урахуванням усіх потреб та наявний даних.

  Якщо Ви маєте високий рівень володіння англійською, то Ви проходите вузькоспеціалізовану підготовку до іспиту ТОЕФЛ. Це може бути просунутий розмовний плюс безпосередньо TOEFL Preparation. Для студентів з низьким рівнем програма включає в себе заповнення наявних прогалин в знаннях плюс TOEFL Preparation.

  Заняття індивідуально або в парі по Скайпу

  Застосовується дві основні методики навчання: індивідуальна (один на один з викладачем) і парна (2 студента і 1 викладач). При навчанні по парній методикою ви можете займатися зі своїм другом, колегою, одногрупником, родичем або просто знайомим, який так само має намір здати тест Toefl. Таке навчання проходить, якщо ваш рівень і рівень напарника – однаковий.

  Плюси індивідуальних занять очевидні: викладач приділяє більше часу конкретному студенту, заняття по заточеній конкретно під вас програмі, підбір зручного для себе графіка навчання без необхідності під когось підлаштовуватися. Однак курси англійської мови з підготовки до ТОЕФЛ у парі мають свої незаперечні переваги:

  1. Підтримка від близької людини.

  2. Суперництво як додаткова мотивація.

  3. Навчання проходить ефективніше, та як на заняттях в парі набагато легше відпрацьовувати діалоги і робити рольові постановки.

  4. Зі своїм партнером по навчанню можна займатися у вільний час, спілкуючись з ним на різні теми англійською. Це дозволить швидше подолати мовний бар’єр.

  5. При парному навчанні курс коштує дешевше (для напарника вартість навчання знижується в два рази).

  Заняття проходять online по скайпу, і на них відпрацьовується розмовна частина тесту, граматика і письмова англійська. Студенти також пишуть есе англійською.

  Ціни на підготовку до Toefl в Києві на Позняках і в Центрі

  Курси з підготовки до тесту в школі British Skylines можна проходити offline на Позняках і в Центрі Києва або ж по скайпу. Ви самі вибираєте, як вам зручніше займатися, якість навчання від цього не змінюється. У школі British Skylines на підготовку до Toefl ціни встановлено за 0,5 рівня,  за 1 рівень та за 2 рівні. Один рівень включає в себе 20 занять по 60 хвилин і триває три місяці.