Підготовка до екзамену TOEFL

Пройдіть тестування і ми підберемо програму навчання
Пройдіть тест

ст. м. Позняки - 5 хвилин
ст. м. Хрещатик - 1 хвилина

Підготовка до TOEFL

Організація індивідуальних занять

Підготовка до TOEFL проходить у наших школах в Києві і по skype, індивідуально. Заняття проходять у ранковий, денний і вечірній час.

 

Тестування і програма. Після тестування, ми підбираємо викладача, з огляду на ваш рівень володіння англійською. Методисти British Skylines беруть активну участь у формуванні вашої програми навчання.

 

Ваш рівень англійської. Учні з високим рівнем (від B2) проходять вузькоспеціалізовану програму підготовки до іспиту. Наприклад, «Високий рівень розмовної + TOEFL Preparation». Якщо ваш рівень А2-В1, ви займаєтеся по програмі «Загальна англійська + TOEFL Preparation».

 

Розклад. Рекомендована частота уроків для ефективного результату в оптимальні терміни – 2-3 рази на тиждень. За запитом проходять від 4 до 6 занять на тиждень. Якщо ви відсутні, оплата зберігається. Після приїзду ви відновлюєте уроки.

Інформація про курс
ЩОД.
START КУРСА

Тривалість 1 семестра 
1,5 місяця

К-сть занять
12 уроків в одному семестрі

К-сть занять на тиждень 2 уроки

Тривалість одного заняття 75 хвилин

Дні занять Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб.

Час занять 8:00-21:00

Вартість
6 500
1 семестр
12 занять
10 500
2 семестри
24 заняття
18 000
4 семестри
48 занять
Подготовка к экзамену TOEFL

Методика парного навчання

Підготовка до TOEFL проходять за системою 1 учень – 1 викладач. Або 2 учні – 1 викладач. Відвідувати заняття можна зі своїм колегою, однокласником / одногрупником, родичем. Єдина умова – рівень англійської напарника повинен бути максимально близьким до вашого.

 

Знижка 50 %. Вартість курсу – 6 500 грн за одного учня. Один курс = 12 індивідуальних занять тривалістю 1 година 15 хвилин. Якщо ви проходите підготовку з напарником, він отримує знижку 50%.

 

Підготовка до іспиту в парі. Індивідуальні заняття з підготовки до TOEFL дають можливість заповнити саме ваші прогалини і помилки, більш скрупульозно розібратися в структурі іспиту. На заняттях відпрацьовується размовна частина тесту, граматика, письмова англійську, написання есе.

 

Контроль навчання. Пробні тести TOEFL на час допомагають попрактикуватися в проходженні реального іспиту, заздалегідь виявити та усунути помилки, доопрацювати незрозумілі теми.

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

або

* Поля позначені зірочкою обов'язкові для введення

Підготовка до Toefl у Києві

Курси англійської мови з підготовки до Toefl користуються великим попитом у Києві та інших містах, так як цей стандартизований тест на знання англійської часто потрібно при вступі до закладів вищої освіти США, Канади та Європи. У школі British Skylines підготовкою до цього іспиту займаються досвідчені та кваліфіковані викладачі, які розбираються у всіх нюансах підготовки до тесту ТОЕФЛ.

Як проходить підготовка до іспиту Toefl для дорослих

Перед початком навчання всі студенти проходять спеціально розроблений тест, що дозволяє визначити рівень володіння англійською. На підставі даного тесту підбирається викладач, а також розробляється унікальна програма навчання.

Якщо Ви маєте високий рівень володіння англійською, то Ви проходите вузькоспеціалізовану підготовку до іспиту ТОЕФЛ. Це може бути просунутий розмовний плюс безпосередньо TOEFL Preparation. Для студентів з низьким рівнем програма включає в себе заповнення наявних прогалин в знаннях плюс TOEFL Preparation.

Заняття індивідуально або в парі по Скайпу

Застосовується дві основні методики навчання: індивідуальна (один на один з викладачем) і парна (2 студента і 1 викладач). При навчанні по парній методикою ви можете займатися зі своїм другом, колегою, одногрупником, родичем або просто знайомим, який так само має намір здати тест Toefl. Головна умова – рівень знання англійської в учнів повинен бути максимально близький.

Плюси індивідуальних занять очевидні: викладач приділяє більше часу конкретному студенту, заняття по заточеній конкретно під вас програмі, підбір зручного для себе графіка навчання без необхідності під когось підлаштовуватися. Однак курси англійської мови з підготовки до ТОЕФЛ у парі мають свої незаперечні переваги:

1. При навчанні з близькою людиною ви завжди відчуваєте підтримку.

2. Дух дружнього суперництва дає додаткову мотивацію.

3. Навчання проходить ефективніше, та як на заняттях в парі набагато легше відпрацьовувати діалоги і робити рольові постановки.

4. Зі своїм партнером по навчанню можна займатися у вільний час, спілкуючись з ним на різні теми англійською. Це дозволить швидше подолати мовний бар’єр.

5. При парному навчанні курс коштує дешевше (для напарника вартість навчання знижується в два рази).

Заняття проходять online по скайпу, і на них відпрацьовується розмовна частина тесту, граматика і письмова англійська. Студенти також пишуть есе англійською.

Ціни на підготовку до Toefl в Києві на Позняках і в Центрі

Курси з підготовки до тесту в школі British Skylines можна проходити offline на Позняках і в Центрі Києва або ж по скайпу. Ви самі вибираєте, як вам зручніше займатися, якість навчання від цього не змінюється. У школі British Skylines на підготовку до Toefl ціни становлять: 6 500 гривень за 1 семестр, 10 500 гривень – 2 семестри, 18 000 гривень – 4 семестри. Один семестр включає в себе 12 занять по 75 хвилин і триває півтори місяця.