Залишити заявку

Підготовка до екзамену TOEFL

Пройдіть тестування і ми підберемо програму навчанняПройдіть тест

ст. м. Позняки – 5 минут
ст. м. Крещатик – 1 минута

Підготовка до екзамену TOEFL

Підготовка до TOEFL – у наших школах в Києві і онлайн, індивідуально. Час занять доступний з ранку та до вечора у будні дні та суботу.

Тестування і програма. Після тестування, ми підбираємо викладача, з огляду на ваш рівень володіння англійською. Методисти British Skylines повністю адаптують під вас програму.

Рівень англійської.  Учні з високим рівнем (від B2) проходять вузькоспеціалізовану програму підготовки до іспиту. Наприклад, «Високий рівень розмовної + TOEFL Preparation». Якщо ваш рівень А2-В1, ваша програма – «Загальна англійська + TOEFL Preparation».

Розклад.  Рекомендована частота уроків для ефективного результату в оптимальні терміни – 2-3 рази на тиждень. За запитом проходять від 4 до 6 занять на тиждень. Якщо ви відсутні, оплата зберігається. 

Інформація про курс

Тривалість 1 рівня 3 місяці

К-сть занять: 20 уроків в одному рівні

К-сть занять на тиждень: 2 уроки

Тривалість одного заняття: 60 хвилин

Дні занять: Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб

Час занять: 8:00 – 21:00

7 900₴

0,5 рівня

10 занять

14 000₴

1 рівень

20 занять

25 000₴

2 рівні

40 занять

Залишити заявку

Методика парного навчання

Методика парного навчання. Підготовка до TOEFL проходять за системою 2 учні – 1 викладач. Відвідувати заняття можна зі своїм колегою, однокласником / одногрупником, родичем. Єдина умова – рівень англійської напарника повинен бути максимально близьким до вашого та обидва студенти готуються саме до складання даного тесту. 

Знижка 50%. Один курс = 20 індивідуальних занять тривалістю 1 година. Перший учень сплачує 14 000 грн, другий учень сплачує 7 000 грн, займаєтесь разом!

Підготовка до іспиту в парі.  Індивідуальні заняття в парі з підготовки до TOEFL дають можливість заповнити саме ваші прогалини і помилки, більш скрупульозно розібратися в структурі іспиту. На заняттях відпрацьовується говоріння, граматика, письмова англійську, написання есе (independent & integrated).

Контроль. Пробні тести TOEFL на час допомагають попрактикуватися в проходженні реального іспиту, заздалегідь виявити та усунути помилки, доопрацювати незрозумілі теми. 

FAQ

Питання про підготовку до TOEFL

Скільки місяців займає підготовка до тесту TOEFL?

Для більшості абітурієнтів, які володіють англійською мовою на рівні B2-C1 (Upper-Intermediate/Advanced), підготовку до тестування TOEFL слід почати мінімум за 3 місяці до призначеної дати іспиту.

Який варіант підготовки до іспиту мені вибрати – PBT або iBT?

PBT або iBT тести абсолютно рівноправні й принципово нічим не відрізняються, окрім різної шкали оцінювання. Кожен коледж чи університет вимагає від студентів свій результат (зазвичай це 520-560 балів для TOEFL PBT або 80-100 балів для TOEFL iBT) або окрему вимогу здавати один із форматів тесту.

Як підготуватися до TOEFL, якщо рівень володіння англійською мовою невисокий?

Якщо у вас низький рівень володіння англійською (A2-B1) для вас розроблена індивідуальна програма для виконання відразу 2-х завдань: заповнення прогалин у загальній англійській та підготовка до складання TOEFL.

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

Підготовка до Toefl у Києві

Курси англійської мови з підготовки до Toefl є одним із найбільш популярних курсів у Києві та інших містах, так як цей стандартизований тест на знання англійської необхідний при вступі до закладів вищої освіти США, Канади та Європи. У школі British Skylines підготовкою до цього іспиту займаються досвідчені та кваліфіковані викладачі, які розбираються у всіх нюансах підготовки до тесту ТОЕФЛ.

Як проходить підготовка до іспиту Toefl для дорослих

Перед початком навчання всі студенти проходять спеціально розроблений тест, що дозволяє визначити рівень володіння загальною англійською. На підставі даного тесту підбирається викладач, а також розробляється персональна програма навчання з урахуванням усіх потреб та наявний даних.

Якщо Ви маєте високий рівень володіння англійською, то Ви проходите вузькоспеціалізовану підготовку до іспиту ТОЕФЛ. Це може бути просунутий розмовний плюс безпосередньо TOEFL Preparation. Для студентів з низьким рівнем програма включає в себе заповнення наявних прогалин в знаннях плюс TOEFL Preparation.

Зачем нужен экзамен TOEFL – читайте в нашем блоге

Парні заняття індивідуально в приміщеннях школи або онлайн

Застосовується дві основні методики навчання: індивідуальна (один на один з викладачем) і парна (2 студента і 1 викладач). При навчанні по парній методикою ви можете займатися зі своїм другом, колегою, одногрупником, родичем або просто знайомим, який так само має намір здати тест Toefl. Таке навчання проходить, якщо ваш рівень і рівень напарника – однаковий.

Плюси індивідуальних занять очевидні: викладач приділяє більше часу конкретному студенту, заняття по заточеній конкретно під вас програмі, підбір зручного для себе графіка навчання без необхідності під когось підлаштовуватися. Однак курси англійської мови з підготовки до ТОЕФЛ у парі мають свої незаперечні переваги:

1. Підтримка від близької людини.

2. Суперництво як додаткова мотивація.

3. Навчання проходить ефективніше, та як на заняттях в парі набагато легше відпрацьовувати діалоги і робити рольові постановки.

4Зі своїм партнером по навчанню можна займатися у вільний час, спілкуючись з ним на різні теми англійською. Це дозволить швидше подолати мовний бар’єр.

5. При парному навчанні курс коштує дешевше (для напарника вартість навчання знижується в два рази).

Заняття проходять online на зручній для вас платформі, і на них відпрацьовується розмовна частина тесту, граматика і письмова англійська. Студенти також пишуть есе англійською.

Ціни на підготовку до Toefl в Києві на Позняках і в Центрі

Курси з підготовки до тесту в школі British Skylines можна проходити саме в школі на Позняках і в Центрі Києва або ж онлайн. Ви самі вибираєте, як вам зручніше займатися, якість навчання від цього не змінюється. У школі British Skylines на підготовку до Toefl ціни встановлено за 0,5 рівня, за 1 рівень та за 2 рівні. Один рівень включає в себе 20 занять по 60 хвилин і триває три місяці.

Корисна інформація для тих хто готується до іспитів з англійського

 •  

Читайте також

 • July 14, 2023

  Эффективно ли изучать английский по Skype?

  Эффективно ли изучать английский по Skype? Благодаря техническому прогрессу стало возможным изучение английского по Skype. Такой способ изучения подразумевает, что…
 • July 14, 2023

  Учебные программы школы

  Программа курсов английского языка (офлайн) Курсы английского языка в школе BritishSkylines позволяют существенно повысить уровень владения английским языком. В нашей…
 • July 14, 2023

  Як вчити англійську за серіалами?

  Как учить английский по сериалам? Многие люди предпочитают изучать английский язык по сериалам. Такой подход очень популярен по сравнению с…
 • July 14, 2023

  Различия между TOEFL и IELTS

  Какая разница между TOEFL и IELTS? TOEFL и IELTS – это наиболее популярные международные экзамены, определяющие уровень владения английским у…
 • July 14, 2023

  Як подолати мовний бар'єр?

  Как преодолеть языковой барьер? Многие люди испытывают страх и неуверенность, когда нужно говорить на неродном языке. Языковой барьер – это…
 • July 14, 2023

  Як довго вчити англійську мову з нуля?

  Сколько учить английский язык с нуля? Сегодня вопрос изучения английского языка как никогда актуален, его изучают в школах и взрослые…