Підготовка до TOEFL

Пройдіть тестування і ми підберемо програму навчання
Пройдіть тест

ст. м. Позняки - 5 хвилин
ст. м. Хрещатик - 1 хвилина

Підготовка до TOEFL

Підготовка до TOEFL індививідуально

Індивідуальні заняття з підготовки до TOEFL проходять в наших школах і по skype.Заняття проходять у ранковий денний і вечірній час.

 

Тестування і програма. Після тестування, ми підбираємо викладача, з огляду на ваш рівень володіння англійською. Методисти British Skylines беруть активну участь у формуванні вашої програми навчання.

 

Ваш рівень англійської. Якщо у вас високий рівень володіння англійською мовою (B2-C1) вам доступні програми «Високий рівень розмовний + TOEFL Preparation» і т. д. Якщо у вас не високий рівень володіння англійською (A2-B1) для вас розроблена програма для виконання відразу 2 х завдань: заповнення прогалин в загальній англійській і підготовка до здачі тесту TOEFL.

 

Розклад.Ефективна частота занять-мінімум 2 рази на тиждень. Ви можете змінювати свою інтенсивність навчання і коригувати її залежно від змін в навчальному/робочому графіку, відпустці і т. д. Заняття і оплата зберігаються, якщо ви їдете в подорож або відрядження.

Інформація про курс
ЩОД.
START КУРСА

Тривалість 1 семестра 
1,5 місяця

К-сть занять
12 уроків в одному семестрі

К-сть занять на тиждень 2 уроки

Тривалість одного заняття 75 хвилин

Дні занять Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб.

Час занять 8:00-21:00

Вартість
6 500
1 семестр
12 занять
10 500
2 семестри
24 заняття
18 000
4 семестри
48 занять
Подготовка к экзамену TOEFL

Методика парного навчання

Підготовка до TOEFL проводиться 1: 1 c викладачем, а також працює методика парного навчання. Записуйтеся і проходьте навчання зі своїм другом, колегою, родичем. Важливо, щоб ви і ваш напарник були дуже близькими за рівнем володіння англійською мовою.

 

Знижка 50 %. Один курс складається з 12 персональних уроків по 75 хвилин з викладачем і коштує 6 500 грн. А вашому напарникові по навчанню буде надана знижка 50% на весь індивідуальний курс.

 

Підготовка до іспиту в парі. Індивідуальні заняття з підготовки до TOEFL дають можливість відпрацювати саме ваші прогалини і помилки і більш скрупульозно розібратися з структурою іспиту. Підготовка до TOEFL ефективно відпрацьовується в діалогах, рольових постановках, граматичних тренінгах, написаннях есе.

 

Контроль навчання. Написання тестів на час. Постійний моніторинг засвоєного матеріалу, щоб визначити прогрес кожного учня, а заодно виявити аспекти, які вимагають подальшого поліпшення.

Запишіться на консультацію

1. Сформуємо цілі.

2. Визначимо рівень знань.

3. Підберемо програму.

або

* Поля позначені зірочкою обов'язкові для введення